Plán akcí 2013
k akcím budou průběžně přidávány propozice či jiné info
31.1.
Členská schůze se koná v restauraci Na Zátiší od 18 hod.
Všichni jste srdečně zváni :) !!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------
9.2.
Výlet do ZOO Praha
Sraz na vlakovém nádraží v Rakovníku v 8,00 hod. odjezd vlaku 8,06hod.
Nezapomeňte košíky pro psy.
Z vlaku se jde do ZOO pěšky krásnou procházkou Stromovkou.
Vedoucí akce: Dušan Korenko
--------------------------------------------------------------
16.3.
Klubová liga - poslušnost
začátek ve 14 hodin
Vedoucí akce: Iveta Panýrková
--------------------------------------------------------------
17.3.
Klubová liga - agility
začátek ve 14 hod.
Vedoucí akce: František Karas
--------------------------------------------------------------
13.4.
Zkoušky figurantů
začátek v 8 hod.
Vedoucí akce: Dušan Korenko
--------------------------------------------------------------
14.4.
Zkoušky IPO
začátek v 8 hod.
Vedoucí akce: Iveta Panýrková
--------------------------------------------------------------
20.4.
Intenzivní trénink agility
začátek v 8,00 hod.
vedoucí akce: Fr. Karas
--------------------------------------------------------------
27.4.
Závody Bull sport
začátek v 8,00 hod.
vedoucí akce: Jirka Hájek
--------------------------------------------------------------
28.4.
Zkoušky dle NZŘ - kdo má zájem hlašte se Ivetě už je skoro plno
začátek v 8,00 hod.
Vedoucí akce: Iveta Panýrková
--------------------------------------------------------------
30.4.
Čarodějnice na cvičáku
začátek 15,00 hod.
vedoucí akce: Jirka Hájek
--------------------------------------------------------------
1.5.
Májový pochod
začátek a místo akce bude upřesněno
vedoucí akce: Miluše Lukešová
--------------------------------------------------------------
11.5.
3. Rakovnické hopsání
neoficiální závod agility - již plno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vedoucí akce: Fr. Karas
--------------------------------------------------------------
12.5.
Klubová liga - poslušnost
začátek 14,00 hod.
vedoucí akce: Iveta Panýrková
--------------------------------------------------------------
25.5.
Mushing závod
začátek 14,00 hod.
vedoucí akce: Stanislava Melčová
--------------------------------------------------------------
7.-9.6.
Výcvikové soustředění Čistá - Vojtův mlýn
vedoucí akce: Dan Lukeš
--------------------------------------------------------------
22.6.
Zkoušky dle NZŘ
začátek v 8,00 hod.
vedoucí akce: Dušan Korenko
--------------------------------------------------------------
23.6.
Dětský den s pejskem
začátek v 8,00 hod.
vedoucí akce: Miluše Lukešová
--------------------------------------------------------------
29.6.
Zkoušky dle KJ Brno
začátek v 8,00 hod.
vedoucí akce: Iveta Panýrková
--------------------------------------------------------------
31.8.
3. Maximův memoriál - závod agility
začátek cca 8,00 hod.
vedoucí akce: Fr. Karas
--------------------------------------------------------------
1.9.
Klubová liga - poslušnost
začátek 14,00 hod.
vedoucí akce: Iveta Panýrková
--------------------------------------------------------------
14.9.
Veřejný trénink Bull sporty
začátek 8,00 hod.
vedoucí akce: Jirka Hájek
--------------------------------------------------------------
21.9.
MS IPO v Roudnici n./Labem
kdo se pojede podívat????????????????????????????????
--------------------------------------------------------------
28.9.
Memoriál Fr. Karase - závod sportovní kynologie
začátek 8,00 hod.
vedoucí akce: Iveta Panýrková
--------------------------------------------------------------
19.10.
Intenzivní trénink agility
začátek 8,00 hod.
vedoucí akce: Fr. Karas
--------------------------------------------------------------
20.10.
Klubová liga - poslušnost
začátek 14,00 hod.
vedoucí akce: Iveta Panýrková
--------------------------------------------------------------
10.11.
Ottův pohár - stopařský závod
začátek 8,00 hod.
vedoucí akce: Dušan Korenko
--------------------------------------------------------------
17.11.
Zkoušky dle NZŘ
začátek 8,00 hod.
vedoucí akce: Kristýna Kopřivová
--------------------------------------------------------------
24.11.
Zkoušky IPO
začátek 8,00 hod.
vedoucí akce: Kristýna Kopřivová
--------------------------------------------------------------
30.11.
Výroční členská schůze a volby
restaurace Na Zátce
18,00 hod.
vedoucí akce: Dušan Korenko
--------------------------------------------------------------